MISS staré koleno 2012

V rámci programu EU byla pod záštitou Ministerstva práce a sociálních věcí v 6-ti vy­braných zařízeních sociální péče realizována volba „Miss staré koleno“ – nejstarší soutěžící bylo 92 let!

        

Cílem projektu bylo pozitivně motivovat obyvatele zařízení sociální péče a umožnit jim účast na atraktivní akci a dále pak přiblížit veřejnosti dění v zařízeních sociální péče.


V porotě zasedly známé osobnosti – především herci, věkem blízcí divákům i soutěžícím -  (Květa Fialová, Stanislav Zindulka aj.) – dále pak zástupci zřizovatelů a managementu jednotlivých zařízení.

Realizaci projektu zajistila firma ABENA, finančně se podílely i další firmy, dodávající produkty a služby do sociální sféry.

Mediálními partnery projektu pak byly časopisy Sociální péče, Ošetřovatelská péče, Rezidenční péče a celostátní noviny – Deník.

Byly realizovány i přímé vstupy do rozhlasového vysílání Českého rozhlasu, prezentace projektu na ČT2 (pořad Barvy života) a spoty ve zprávách regionálních TV.

Soutěžící dámy doslova ohromily porotu i publikum svou vitalitou i grácií a sklidily zasloužené ovace. Publikum pak vytvořilo atmosféru hodnou televizních talentových soutěží vč. transparentů a hesel, které si připravily jednotlivé „klany“ příznivců.

Fotogalerie také z dalších akcí najdete na webu www.abena.cz.


Ročník 2014 proběhne opět v 6-ti pobytových zařízeních - od dubna do července - samozřejmě budeme informovat :-) 


 

Tento prostor je určen pro propagaci partnerů...

320x320px