Alzheimercentrum Průhonice

Čtyřpatrový objekt Alzheimercentra, obklopený krásnou zahradou, je umístěn v klidné vilkové části Průhonic - s výbornou dopravní obslužností díky blízkosti dálnice D1. 

Objekt Alzheimercentra je bývalá budova Residence Classic, která byla v roce 2010 přebudována na zařízení pro klienty s Alzheimerovou chorobou a dalšími formami demence. 

Zařízení s kapacitou 159 lůžek nabízí nadstandardní ubytovací a stravovací služby, které ve spojení se špičkovou zdravotní péči a nadstavbovou částí v oblasti sociálních služeb, přináší ty nejlepší předpoklady pro spokojený pobyt všech zdejších klientů.

Vlastní budova je opatřena několika výtahy. V objektu naleznete celkem na pět desítek pokojů, dále společenské místnosti, terapeutické prostory, na všech patrech klubovny s LCD televizory; v přízemí knihovnu, tvůrčí ateliér, jídelnu, ordinaci lékaře, luxusní prostor pro bazální koupele a prostorné atrium.

K trávení volného času mohou klienti využívat zahradu za objektem Alzheimercentra. Rozsáhlý prostor se zastřešenými terasami a důmyslný systém cestiček nabízí jak příjemný relax, tak možnost pro oblíbené procházky. Součástí těchto venkovních prostor je i zoo koutek s kozami, slepicemi a králíky. V letních měsících se na zahradě koná nespočet terapií včetně oblíbených hudebních chvilek.

Přímo v prostorách průhonického Alzheimercentra mohou klienti využít služeb kadeřnice a pedikérky. Každý týden přichází do centra za klienty také duchovní 

       

Kontakty:

Alzheimercentrum Průhonice o.p.s.
Na Michovkách I 707
252 43 Průhonice
GPS: 49°59'42.079"N, 14°34'21.908"E
Kontakt: +420 774 774 066,

E-mail: pruhonice@alzheimercentrum.cz

http://www.alzheimercentrum.cz/

 

 

 

 

 

 

ALZHEIMERCENTRUM - VŠECHNA ZAŘÍZENÍ