Beskydské pohádky II.

V Beskydech – konkrétně v hotelu Sepetná - se pohádkovým bytostem velmi zalíbilo, takže tam uspořádaly své další setkání – v rámci odborné konference firmy ABENA, určené nemocničnímu personálu..

Počasí tentokrát zřejmě zařizovaly čarodějnice, kterých se večer „vyrojilo“ nebývalé množství a vyšlo jim to celkem slušně..

 

Ranní registrace účastníků se opět neobešla bez podepsání úpisu „krví“, se současnou lustrací  v „Knize hříchů“…

 

Dále byli účastníci již tradičně rozděleni do třech týmů - Oranžového, Žlutého a Zeleného - jako příprava na večerní soutěžní program. Vedení týmů se ujali osvědčení i noví lídři - zástupci firem ABENA, UNIXDERMA a DMA...

 

 V odborném programu – kromě zástupců ABENA – vystoupila MUDr. Eva Burešová – FN Olomouc, Mgr. Barbora Bártlová PhD - Curatio a MUDr. Milan Brázdil z LZS Olomouc ..

Velký zájem byl také o stánky a prezentace spolupracujících firem…

 

 Večer se kromě postav z tradičních i novějších pohádek vyskytlo i několik nových - např. Casanova , Teletubbies, Pat a Mat, Pipi Dlouhá punčocha aj. Nepřehlédnutelný byl i velmi dynamický Shrek…O množství čarodějnic již byla řeč – že by Halloween ???

 

Soutěžní program proběhl v tradiční bouřlivé atmosféře, lídři i publikum nešetřili emocemi..

Po urputné bitvě, zejména mezi Zelenými (vedenými Shrekem) a Žlutými… vyhráli nakonec těsně Žlutí.. Bouřlivé emoce vč. oficiálních protestů lídrů ostatních týmů musela „rozseknout“ nezávislá porota !

Emoce posloužily ovšem jen pro zvýšení zábavy....

Takže opět vše dobře dopadlo a žili šťastně až do rána .. než DJ vypnul své aparáty…