Den dětí v Předhradí

Senioři z Domova seniorů v Pňově-Předhradí slavili den dětí !!

Zdá se Vám, to nemožné?

Kdeže… u nás v Domově se tato oslava konala !

Děti z místní mateřské školy po celý rok přinášejí radost obyvatelům našeho domova vystoupeními, která jsou plné písní, tanečků a pohádek.

A proto jsme se jim chtěli odvděčit.

V loni jsme společně s našimi obyvateli uspořádali pro děti Indiánskou stezku s výrobou čelenek, lovením bizonů, nebezpečnou stezkou s hady …

A nadšené děti stezku absolvovaly i vícekrát.

V rámci letošní oslavy jsme spolu s našimi obyvateli uspořádali pro děti kovbojský den. Malí caparti napochodovali s kovbojskými šátky a klobouky a stejně tak je vítali zaměstnanci domova, ale i „naše babičky a dědečkové.“ A pak nastalo to pravé rodeo!!

Opravdové - protože jízda na „divokém oři“ byla zážitek, a co teprve značkování krav, rýžování zlata, chytání krav do lasa, pojídání koláčů…

Rozdováděným dětem naši senioři potvrzovali splnění úkolů a podarovávali je zlatými mincemi. Nadšení dětí samozřejmě bylo odměnou pro všechny, kteří jim oslavu dne připravovali a našim sponzorům, díky nimž jsme mohli děti bohatě podarovat.

A malí kovbojové, pyšní na své výkony, odcházeli pyšně s připnutou šerifskou hvězdou na hrudi a obyvatelé našeho domova byli plni pozitivních zážitků a dojmů.

Všichni se těšíme na další společný den.

Za všechny malé i velké šerify a šerifky....  Petra