Domov seniorů Nové Strašecí

Domov seniorů Nové Strašecí je umístěn v rozlehlé zahradě asi 200 m od centra města         Nové Strašecí. Město se nachází v překrásné oblasti křivoklátských lesů a toku řeky Berounky. Je křižovatkou mezi Prahou a Karlovými Vary.

Organizace poskytuje dvě sociální služby – Domov pro seniory a Domov pro osoby se zvláštním režimem - Alzheimercentrum Pohoda.

Součástí poskytovaných služeb je poradenství v oblasti sociálních a ošetřovatelských služeb. Domov též nabízí formu frakcionovaného (pozvolného, zvykacího) nástupu seniora, kdy nástup může probíhat podle přizpůsobování seniora. 

Doba čekání na pobytovou službu je 1/2 až 1 rok.

Domov seniorů Nové Strašecí má 75 lůžek - převážně dvoulůžkové, jednolůžkové pokoje 

a 3 bytové garsoniéry. Jednolůžkové pokoje je možné vybavit vlastním nábytkem. 

Domov pro osoby se zvláštním režimem - Alzheimercentrum Pohoda má 26 lůžek na 10 pokojích (4 jsou dvoulůžkové, 6 pokojů je třílůžkových). Domov pro osoby se zvláštním režimem je určen pro osoby s Alzheimerovou chorobou a jinými formami demence, kteří jsou mobilní, případně se pohybují pomocí kompenzačních pomůcek. V případě, že se zdravotní stav, resp. pohyb těchto klientů zhorší, nebo přestanou chodit, zůstanou i nadále v péči tohoto zařízení, nebo budou v odůvodněných případech přeloženi na pečovatelské pokoje Domova seniorů. Nebudou překládáni do jiných zařízení, ani propouštěni domů. 

Kontakt:

Domov seniorů Nové Strašecí,

Alzheimercentrum Pohoda,

poskytovatel sociálních služeb

Křivoklátská 417

271 01  Nové Strašecí

http://domov-senioru.cz/

Tel.:  313 572 608

Tel.:  313 502 659

Nová miss ... v Novém Strašecí

14. 7. 2014 Nová miss ... v Novém Strašecí

Také dámy z Domova seniorů v Novém Strašecí ukázaly, že ženy nestárnou..