Domov Sluníčko

Prostředí Domova Sluníčko odpovídá charakteru služeb a potřebám uživatelů, pro které jsou určeny. Celý komplex tvoří dvě budovy spojené dvoupodlažním krčkem. V něm je umístěna recepce s posezením, kavárna s prodejnou, která je uživatelům k dispozici 7 dní v týdnu a víceúčelový sál, který se dá proměnit pro širokou škálu různorodých aktivačních činností.

 

Domov Sluníčko nabízí dvě pobytové sociální služby:

 

- Domov pro seniory s kapacitou 122 lůžek

- Domov se zvláštním režimem s kapacitou 64 lůžek

 

Uživatelé mají k dispozici zájmové ateliéry, zimní zahrady, knihovnu, tělocvičnu, společenské místnosti a zákoutí na jednotlivých úsecích. Každý úsek je vybaven kuchyňkou, centrální koupelnou, špičkově vybavenou speciální zdravotní technikou, polohovacími vanami a sprchovými vozíky.

Vstup a pohyb ve všech prostorách Domova Sluníčko je zcela bezbariérový.

Objekt Domova Sluníčko je umístěn v parkově upravené zahradě, kterou mohou uživatele využívat k aktivnímu odpočinku, místně dobře dostupný veškerou dopravou ze všech částí města Ostravy.

Domov Sluníčko provozuje vlastní stravovací a prádelenský provoz. V rámci vedlejší hospodářské činnosti umožňujeme obědy pro veřejnost v jídelně domova, praní prádla pro organizace a pronájem sálu ( informace podá vedoucí provozního útvaru).

 

Kontakty:

Domov Sluníčko, p.o.

Syllabova  2886/19

703 00 Ostrava-Vítkovice

Zřizovatel: Statutární město OSTRAVA!!!

Tel.:  +420 596 781 314

Fax: +420 596 781 467

http://www.domovslunicko.cz/