GRANDPARK

GrandPark a. s. je společnost, která spravuje stejnojmennou je síť domovů pro seniory. Jsme si vědomi toho, že služby poskytované seniorům mohou být kvalitnější, než očekáváte.

 

Naše Domovy pro seniory GrandPark jsou místem, ve kterém má péče spojená s vlídným slovem, úsměvem a podanou pomocnou rukou pro stárnoucího člověka a jeho nejbližší nezměrnou hodnotu. Našim klientům nabízíme pobytové sociální služby

ve vysoké kvalitě. Vycházíme přitom z individuálních potřeb klientů. Podporujeme rozvoj jejich soběstačnosti, motivaci a posilování sociálního začleňování, přičemž respektujeme lidská práva našich klientů. V současné době provozujeme GrandPark v Havířově a GrandPark v Hradci Králové a na konec roku 2016 připravujeme otevření třetího GrandParku v Praze-Štěrboholech

 

GrandPark Havířov

Domov pro seniory GrandPark Havířov byl otevřen v květnu 2015 a může poskytovat sociální a zdravotní služby až 150 klientům 24 hodin denně 365 dnů v roce. Jako registrované zařízení sociálních služeb dle zákona 108/2006 Sb. nabízí GrandPark Havířov služby Domov seniorů, Domov se zvláštním režimem a Odlehčovací pobytovou službu.

Domov pro seniory je určen těm klientům, kteří pro sníženou soběstačnost již nemohou zůstat sami ve svém přirozeném prostředí. Pro tyto klienty je určeno 38 lůžek.

Domov se zvláštním režimem poskytuje kvalitní, odbornou a individuálně zaměřenou podporu a péči lidem, kteří mají sníženou soběstačnost z důvodu onemocnění různými typy demence (např. i Alzheimerovou demencí) a kteří nejsou schopni svou nepříznivou životní situaci překonat ani za pomoci osob blízkých nebo terénní služby.

Pro tyto klienty je k dispozici 107 lůžek.

Odlehčovací služba je pobytová služba poskytovaná osobám, převážně seniorům, které mají sníženou soběstačnost z důvodu věku a/nebo chronického onemocnění a o které je jinak pečováno v jejich přirozeném sociálním prostředí. Cílem služby je umožnit pečující fyzické osobě nezbytný odpočinek. Pro tyto účely slouží 4 lůžka.

Kontakty:

GrandPark Havířov

Lomená 1268/2

736 01 Havířov - Šumbark

tel:  +420 597 317 870

e-mail: info@grandpark.cz

http://www.grandpark.cz/

 

GrandPark Hradec Králové

Domov pro seniory GrandPark Hradec Králové byl otevřen v dubnu 2016 a může poskytovat sociální a zdravotní služby 149 klientům 24 hodin denně 365 dnů v roce.

Jako registrované zařízení sociálních služeb dle zákona 108/2006 Sb. nabízí GrandPark Hradec Králové služby Domov seniorů, Domov se zvláštním režimem a Odlehčovací pobytovou službu.

Domov seniorů je určen těm klientům, kteří pro překážky snižující jejich soběstačnost již nemohou zůstat sami ve svém přirozeném prostředí.

Pro tyto klienty je určeno 38 lůžek.

Domov se zvláštním režimem poskytuje kvalitní, odbornou a individuálně zaměřenou podporu a péči lidem, kteří mají sníženou soběstačnost z důvodu onemocnění různými typy demence (např. i Alzheimerovou demencí) a kteří nejsou schopni svou nepříznivou životní situaci překonat ani za pomoci osob blízkých nebo terénní služby.

Pro ně nabízíme 108 lůžek.

Odlehčovací služba je pobytová služba poskytovaná osobám, převážně seniorům, které mají sníženou soběstačnost z důvodu věku a/nebo chronického onemocnění a o které je jinak pečováno v jejich přirozeném sociálním prostředí. Cílem služby je umožnit pečující fyzické osobě nezbytný odpočinek. K dispozici jsou 3 lůžka pro tuto službu.

Kontakty:

GrandPark Hradec Králové

Exnárova 453/7 , Moravské Předměstí
500 11  Hradec Králové

tel.: +420 734 313 241

e-mail: info@grandpark.cz

www.grandpark

 

Vinobraní v Havířově

24. 10. 2016 Vinobraní v Havířově

Osmdesátníci tančili jako ve Stardance - možná se někteří senioři a seniorky v havířovském GrandParku v rámci Vinobraní  inspirovali známou taneční soutěží, ale spíše je roztancovaly šlágry jejich oblíbené kapely Trio seniores. 
Psí prázdniny skončily

19. 9. 2016 Psí prázdniny skončily

Senioři z GrandParku v Havířově se po prázdninách opět dočkali. Se svou cvičitelkou je navštívil Eda, australský ovčák cvičený na canisterapii.
Karel je sympaťák

21. 7. 2016 Karel je sympaťák

Senioři z havířovského GrandParku navštívili několikanásobného vítěze Rallye Dakar Karla Lopraise.