III. DONOVALSKÁ ZAHRADNÍ SLAVNOST

Druhá zářijová sobota patřila třetímu ročníku tradiční Donovalské zahradní slavnosti, která se konala pod záštitou MČ Prahy 11 a radního hlavního města Prahy Daniela Hodka.

Jako zázrakem bylo v tento jediný den nádherné slunečné počasí.

Letošní ročník zahajovala paní ředitelka Ilona Veselá společně s Ing. Petrem Jíravou, starostou MČ Prahy 11.

Celým dnem nás slovem provázela absolventka FAMU Juliána Silvie.

Hudební program na pódiu odstartovala muzikálová zpěvačka Magda Malá, dále se představilo duo Hardy Marzuki a Jan Szymik s hity skupiny Beatles. Hlavní hvězdou dne byl muzikálový zpěvák Daniel Hůlka a celou akci ukončovala jako již tradičně skupina Dlouhá noc. V přilehlých prostorách probíhaly soutěže pro děti, malování na obličej, kreativní dílna pro malé i velké, bosonohý program od organizace Bosá turistika, o. s., workshop haptických masáží a divadelní představení, kterými organizace FysioArt, o. p. s. dětem zpříjemnila den. Vystoupila i dětská taneční skupina Baby Dance Praha. V divadelním sále S’Est NOIR si návštěvníci mohli udělat radost a pořídit si knihu z burzy nebo se dozvědět prostřednictvím fotografií a videí, co všechno se událo v našem Domově za poslední rok. Nabídka pro návštěvníky byla rozmanitá. Zpestřily ji také stánky s občerstvením, bižutérií, moravským vínem ze sklepů Skalák, pohlednicemi výtvarnice Anny Fábry a nechyběly ani výrobky našich klientů.

 

Již potřetí nám nezbývá než napsat, že se akce velmi vydařila a náš Domov se opět proměnil v rušné městečko plné zábavy, kde se potkaly všechny generace nejen Jižního Města.

Velké poděkování patří sponzorům, díky kterým se Donovalská zahradní slavnost mohla konat: Semileas, Svítíme zdravě, Tena, AVE-comp, Perfect Distribution, Depend, MK Market, MSV Liberec, Víno Skalák, Vodňanské kuře a ArchiCon plus.

 

Za fotografie děkujeme Jonáši Vohrnovi