Jaro na jihu Čech

V DPS Máj v Českých Budějovicích je kolektiv pracovníků, který své klienty "nenechá v klidu" - samozřejmě k jejich prospěchu :-)

Svědčí o tom i celá řada akcí konaných na jaře tohoto roku..

 

Oslava MDŽ

 

Dne 5.března 2015 jsme v našem domově se vzpomínkou na léta dávná slavili Mezinárodní den žen.  Zábavy v jídelně se zúčastnila většina klientů, začali jsme předtančením a poté všechny přítomné dámy obdržely od pana ředitele jarní kytičku. K poslechu a tanci nám hrála naše oblíbená kapela Veselá čtyřka. Nechybělo ani bohaté občerstvení a veselá nálada nás všech.

 

Velikonoční zábava

   

Dne 2.dubna 2015 jsme v domově měli velikonoční zábavu s pohoštěním, nechyběly jarní chlebíčky, tradiční beránek a spousta veselí. Zábavy v jídelně se zúčastnila spousta klientů. K poslechu a tanci nám hrála námi oblíbená kapela Minimax.

 

 
Oslava Dne matek

Dne 7.května jsme s předstihem u nás v domově slavili Den matek. Oslava svátku všech maminek patří k našim oblíbeným. Tentokrát nám přišli zahrát a zazpívat děti ze Základní umělecké školy Máj I.   

Po skončení vystoupení všem maminkám předal pan ředitel Ing. Pavel Janda a náměstek primátora pro sociální oblast, školství a zdravotnictví

Ing. Martin Maršík,Ph.D. milou kytičku jako poděkování.

Nechybělo ani občerstvení – minikoblížky a jednohubky včetně námi oblíbené kávy.