Koncert Josefa Zímy

KONCERT PANA JOSEFA ZÍMY

V pondělí 23. 6. 2014 jsme v zahradě CSSML přivítali vzácného hosta – zpěváka, herce, dabéra a moderátora pana Josefa Zímu, který k nám přijel spolu s Žižkovankou Petra Soviče s pořadem Sejdeme se na Vlachovce. 

Tento pořad bavil milovníky tradiční české dechovky po mnoho generací a jsme tedy moc rádi, že jsme si jeho atmosféru mohli připomenout naživo. 

Celý program zahájila a také ukončila Žižkovanka Petra Soviče. Tohoto mladého zpěváka, který je kapelníkem Žižkovanky posledních pět let, výborně doplňovala neméně vitální paní Alena Mravcová a společně jim to moc pěkně zpívalo. Uprostřed pořadu vystoupila hvězda, kterou všichni posluchači netrpělivě očekávali. I přes seniorský věk čiší z pana Zímy stále velká radost ze života, optimismus a dobrá nálada. 

Mnoho našich uživatelek potěšil úsměv pana Zímy, který je pořád tak veselý, neměnný a pro něj tolik charakteristický. Slyšet jsme mohli známé „hitovky“, které pan Zíma prokládal milým povídáním různých historek. 

Kapelník povzbuzoval publikum ke společnému zpěvu a řada diváků opravdu neváhala a zapojila se. 

Návštěva této významné osobnosti byla jistě velkým zpestřením pro všechny posluchače a věříme, že si odnesli silný kulturní zážitek.