Kurzy pro seniory v DK AKORD

Akord myslí na seniory

 

DK Akord v Ostravě připravuje pro své seniory nepřeberné množství aktivit. Mezi nejoblíbenější patří pravidelný cyklus dopoledních aktivit – přednášek se zajímavými osobnostmi, workshopy, dílny a besedy na užitečná témata - jakým je např. zdravá strava spojená s přípravou jídel a ochutnávkami, pod názvem Aktivní senior. 

Tyto aktivity probíhají 1 až 2 krát do měsíce v dopoledních hodinách a dorazit mohou senioři z různých městských částí a okolí Ostravy. Tento cyklus, stejně jako již probíhající Senior klub, je pro seniory zdarma, jen u některých aktivit, zejména u rukodělných dílen, je nutné se pro enormní zájem nahlásit předem.

Projekt Aktivní senior doplňuje širokou nabídku akcí zaměřených na naše nejstarší spoluobčany. Každé první úterý v měsíci se mohou senioři zabavit a dozvědět se i něco zajímavého v odpoledním cyklu pořadů Senior klub, který je většinou zakončen taneční zábavou.

Seniory zvýhodňujeme i jinak. Vybrané pořady mohou senioři navštívit s 30% slevou.

K nabídce akcí pro seniory se patří též velký výběr kurzů. Senioři v Akordu mohou vybrat hned z několika druhů netradičních cvičebních programů. 

Ať už uvolňovacího, protahovacího a či zdravotního cvičení (nejen) pro seniory. Vybrat si mohou ze 4 druhů jógy, tance, piloxingu, kalanetiky, flowinu, zumby či cvičení dle Mosheho Feldenkraise. Za zmínku stojí jedinečný pravidelný kurz AcroYogy v Ostravě, zdravotně-uvolňovací cvičení s prvky lunární jógy a relaxační cvičení. 

Je jen na Vás, jaký pohyb je Vám bližší.

K dispozici je též výuka 5 světových jazyků a též dynamičtějších pohybových lekcí či kurzů pro děti či vnoučátka. Po ně jsou připraveny novinky jako dramatický kroužek pro děti, takže Vaše nesplněná touha vystřihnout na jevišti Hamleta se může klidně přenést na Vašeho vnoučka. Děti se vyřádí i v divadelním improvizačním kurzu pro mládež a dospělé ODVAZ a též v kroužcích aerobiku či tancem do pohádky.

Kompletní nabídku kurzů, včetně lekcí na klavír a spousty dalších aktivit naleznete na: www.dk-akord.cz či v měsíčním programovém letáku a v pokladně DK Akord 

- tel. 596 762 511, info@dk-akord.cz


Zapište se ještě dnes za zvýhodněných podmínek a buďte v kurzu! 

Těšíme se na Vás ..

Váš Akord.

 

Rozpis cvičení pro seniory:

Zahrnuli jsme do nabídky širší spektrum uvolňovacího, protahovacího a zdravotního cvičení (nejen) pro seniory za ceny již od 55 Kč za lekci:

Po: 11:00 – Uvolňovací cvičení        18:00 - Zpevněte své tělo tancem

Út:  17:00 – Relaxační jóga                        

St:    9:00 – Zdravotní cvičení           10:00 – Psychofyzické cvičení podle M.Feldenkrais

Čt:  10:00 – Relaxační cvičení           17:00 - Psychofyzické cvičení podle M.Feldenkrais
       18:00 – Kalanetika / Pilates        19:00 – Vinyasa Flow Yoga

Ne:  17:00 - Vinyasa Flow Yoga

 

Vybírat můžete i z jazykových kurzů a dalších i dynamičtějších pohybových lekcí. Podívejte se i na kurzy pro Vaše děti, či vnoučata. 

Kompletní nabídku najdete na www.dk-akord.cz a v pokladně DK AKORD. 

Využijte také příspěvku na cvičení od zdravotních pojišťoven, nebo platbu poukázkami Sodexo, Ticket Benefits a Cheque Déjeuner.