Miss bydlí na zámku

14.6.2014 proběhla v Domově pro seniory, Masarykovo náměstí, Heřmanův Městec, volba 

                           

Jedná se o další ročník dnes již populární akce, pořádané firmou ABENA a spolupracujícími partnery...                                                                               Info o Miss staré koleno

 

 V porotě zasedli:

paní Marie Málková – ředitelka Domova pro seniory

Ing.Aleš Jiroutek – starosta města Heřmanův Městec

paní Eva Janoušková – herečka, dobrovolnice v Domově pro seniory

MUDr. Hana Červášková – zastupující příbuzné obyvatel Domova

 ...a čestní hosté - nadšeně uvítaní publikem  - pan Jan Přeučil, paní Eva Hrušková a režisér Tomáš Magnusek..

VIP host, který sice nenesl tíhu rozhodování v porotě, ale významně přispěl k vynikající atmosféře akce, byla zpěvačka Jana Hrušková Yngland – sestra paní Evy..

 

Jak plyne z názvu – volba Miss se konala na zámku, a to přímo v Rytířském sálu, jehož genius loci dodal průběhu akce opravdu výjimečný punc..

Pět soutěžících dam ve věku od 69 – 83 let !  oslnilo při dvou soutěžních kolech publikum novou image – v rámci oblečení, líčení i doplňků – kterou jim vytvořila brněnská stylistka a vizážistka, paní Jana Hrutková..

Dámy projevily záviděníhodnou vitalitu, dokumentovanou i faktem, že jednu z nich čeká vbrzku svatba !!

Porota i publikum z řad příbuzných i klientů Domova mohli obdivovat nejen již zmíněnou novou image, ale i přednesem básní a textů –  např.Sloky Lásky od Stěpana Ščipačova..

Také závěrečná společná píseň „Šaty dělaj člověka“ přiměla ke zpěvu publikum i porotu..

 

Vzácní hosté - pan Přeučil a paní Eva i Jana Hruškovy pak vystupňovali náladu publika na maximum… potlesk nebral konce...

 

Soutěžící dámy nastoupily do druhého kola „proměněné“ pomocí nápaditých doplňků, což publikum opět odměnilo bouřlivým potleskem.. a potvrdily své znalosti i v rámci zábavného kvízu z filmů pro pamětníky..

Do akce bylo „zataženo“ i publikum, které mohlo vyzkoušet svou znalost herců i jejich rolí v těchto filmech… Nejrychlejším tak bude tuto akci připomínat plyšový medvěd BAMBO..

Nakonec nastalo slavnostní vyhlášení – jako na kterékoliv soutěži Miss – tzn. fanfáry, obálky se jmény vítězek, květiny a dárky od generálního sponzora..

Šerpu vítězce předal …se svým obvyklým šarmem.. pan Jan Přeučil.

 

Na prvním místě se umístila paní Marie Naďová (80 let), na druhém místě paní Věra Flíčková (83 let) a na třetím  místě pak paní Eliška Kebrtová (82 let) ..  

Obdiv samozřejmě zaslouží i další soutěžící – paní Jana Čapková  (72 let) a paní Marie Potužníková (69 let)..

 

Na závěr pak jako vždy proběhlo fotografování s VIP hosty, rodinou i přáteli.. které díky vhodné hudbě a zpěvu paní Jany Hruškové okamžitě přešlo do „afterparty“, kdy pan Přeučil provedl v tanci vítězku – paní Naďovou i ředitelku Domova, paní Málkovou…přidali se i další tanečníci..

Jak konstatoval na závěr Ing.Aleš Jiroutek – starosta Heřmanova Městce - příjemné odpoledne, které významně zpestřilo život obyvatel a o kterém se jistě v Domově pro seniory – na zámku  v Heřmanově Městci bude ještě dlouho mluvit..

 

                               Projekt podporuje              Generální partner                                                       

                                            

                                                   Hlavní partneři   

                   

       

Partneři