Miss z Písečné

30.5.2017 proběhla v Domově seniorů Písečná, Chomutov, volba 

                            

Jedná se již o 4. ročník  velmi populární akce, pořádané firmou ABENA a spolupracujícími partnery...

 V porotě zasedli:

Mgr. Alena Tölgová - ředitelka Sociálních služeb Chomutov, p. o

Mgr. Milan Märc - ředitel SVČ Domeček Chomutov, p.o., člen zastupitelstva města a Výboru pro výchovu, vzdělávání a zaměstnanost

Mgr. Jana Kmentová - vedoucí střediska Domov pro seniory Písečná

 ...a čestní hosté – na které se těšilo publikum složené z obyvatel Domova i z řad příbuzných – paní Eva Hrušková a režisér Tomáš Magnusek..

 

Autorka projektu Miss staré koleno - brněnská stylistka a vizážistka, paní Jana Hrutková,  vykouzlila – jako vždy - pěti soutěžícím dámám ve věku od 83  – 88 let modely, které natolik změnily jejich image, že kromě obdivných výkřiků z publika došlo i na to, že jednu z dam téměř nepoznaly vlastní děti. Nad kreacemi v rámci oblečení, líčení i doplňků publikum doslova užaslo..

 

Dámy předvedly v rámci prvního kola nejen eleganci a obdivuhodnou vitalitu, ale i výrazné nadání v oblasti recitační, pěvecké a taneční neboť byly k vidění i dvě taneční vystoupení. Celá akce pak probíhala v rytmu samby, takže „vlnění boků“ bylo vidět i v rámci příchodů jednotlivých soutěžících...

Hosté – paní Hrušková  a pan Magnusek - pak „dali k dobru“ … zajímavé „historky z natáčení“ a paní Hrušková dokázala ve dvou písních, že od dob natáčení Popelky se jí hlas vůbec nezměnil….

Soutěžící dámy nastoupily do druhého kola „proměněné“ pomocí nápaditých doplňků, což publikum opět odměnilo bouřlivým potleskem.. a potvrdily své znalosti i v rámci zábavného kvízu z filmů pro pamětníky..

Do akce bylo „zataženo“ i publikum, které mohlo vyzkoušet svou znalost herců či zpěváků a jejich rolí či písní...

Nejrychlejším tak bude tuto akci připomínat plyšový medvěd BAMBO..

Nakonec nastalo slavnostní vyhlášení – jako na kterékoliv soutěži Miss – tzn. fanfáry, obálky se jmény vítězek, květiny a dárky od firmy ABENA..

Dárky a květiny obdržely všechny soutěžící neboť v očích publika vyhrály všechny !!!

 

Šerpu vítězce předala …se svým obvyklým šarmem.. paní Eva Hrušková..

Na prvním místě se umístila paní Vlasta Wildová (88 let), na druhém místě paní Marie Kváčová (83 let) a na třetím  místě pak paní Alžběta Procházková (83 let) ..  

Obdiv samozřejmě zaslouží i další soutěžící – paní Světlana Petrová  (83 let) a paní Alžběta Hudáková (87 let)..

 

Na závěr pak jako vždy proběhlo fotografování s VIP hosty, rodinou i přáteli..

Jak konstatovala na závěr paní Jana Kmentová – vedoucí Domova - příjemné odpoledne, které zpestřilo život obyvatel a o kterém se jistě v Domově seniorů Písečná v Chomutově bude ještě dlouho mluvit..

 

 

Článek v týdeníku NÁSTUP

 

 

                            Projekt  podporuje                Generální partner                                                                                         

 

                                                              Partneři