Vaše nové rádio

 

Rádio Tloskov přínáší

 

- tak trochu jiné rozhovory s osobnostmi z oblasti kultury i politiky

- hudební bloky s oblíbenými interprety lidí z centra

- krátké reportáže z akcí (sportovních, kulturních, společenských)

- písničky na přání (přání můžete zasílat na radio@tloskov.cz)

- občasné redaktorské glosy

 

POSLOUCHEJ

 

Rádio Tloskov je ojedinělým internetovým rádiem na území České republiky. Moderátory rozhovorů, písniček a pořadů jsou lidé s mentálním a kombinovaným postižením. Cílem rádia je osobní setkání lidí se zdravotním postižením se zajímavými a známými osobnostmi. Často netradiční otázky chystají na své hosty klienti Centra sociálních služeb Tloskov na Benešovsku. Dokazují tak, že lze vyvrátit mýtus o tom, že je možné lidi s mentálním postižením zaměstnat pouze manuální činností. Rádio tak představuje prostor pro smysluplně strávený volný čas, podporu kognitivních funkcí a rozvoj sebevědomí lidí s mentálním postižením. Byli bychom vděčni za případnou spolupráci a podporu.

 

Rádio začalo vysílat 12. 9. 2014 u příležitosti oslav 55. let vzniku zařízení CSS Tloskov, ve kterém jsou naši moderátoři doma.

 

Celý projekt je neziskový a případné finance získané ze sponzorských darů či reklam budou použity na podporu lidí se zdravotním postižením a provoz rádia.

 

Užitečné informace:  

Často kladené dotazy (AB rádio)

Rádio Tloskov na ABradio.cz

Aplikace pro Android

 

Více o zařízení a rádiu naleznete v milé reportáži  MF Dnes:

http://praha.idnes.cz/matej-lipsky-lubomir-centrum-socialnich-sluzeb-tloskov-p2x-/praha-zpravy.aspx?c=A140509_150228_domaci_vez