VI. ročník Sue Ryder Charity Cup

Největší letošní benefiční akce Domova, Sue Ryder Charity Cup 2014 , je úspěšně za námi. Již pošesté se k turnaji v malé kopané sešli hráči z několika firemních týmů, aby se utkali o putovní pohár Sue Ryder a zároveň podpořili důstojnou péči o naše seniory. 

 

Turnaje se zúčastnilo 21 firemních týmů, což je o 4 méně než v minulém roce. 

Přesto je výtěžek ve výši 803.522 Kč skvělý. 

Zahrnuje startovné: 600.000 Kč, dar společnosti ČSOB na organizaci turnaje: 200.000 Kč. Výtěžek z tipovací soutěže a finančních darů, které jsme posbírali přímo na Strahově byl 1322 Kč. Na místě se také v tiché aukci dražil dres Davida Lafaty, podepsaný všemi hráči Sparty. Vítěz aukce získal dres za částku 2.200 Kč, a navýšil tím celkový výnos akce.

 

Výtěžek pomůže Domovu Sue Ryder financovat kvalitní a důstojnou péči o seniory, kteří potřebují z důvodu věku nebo zdravotního stavu pomoc druhých při běžných činnostech.

Během turnaje padlo 167 gólů, v tipovací soutěži na celkový počet vstřelených gólů byl ten nejpřesnější tip 168. Nejlepší hráči turnaje byli tentokrát vyhlášeni dva, a to hned ze stejného týmu – Tefos Slaný. Každý z nich nastřílel 10 gólů.                                      

Podrobný popis