Taneční skupina Jiřinky

Naše taneční skupina Jiřinky vznikla v roce 2008 při Klubu seniorů v Paskově, kde působíme  i nadále. Začaly jsme  tudíž již  svou šestou sezonu. 

 

Na počátku nás bylo 10 statečných děvčat a pod vedením tehdy cvičitelky aerobic 

paní A. Sikorové, jsme nacvičily svoji první skladbu. Premiéra měla velký úspěch ,a proto jsme se rozhodly pokračovat v nacvičování dalších skladeb. Přišla další vystoupení, další úspěchy a my jsme vytrvaly až do současnosti.

Naše řady se trochu obměnily, ale tvrdé začínající jádro zůstalo. Poděkování za dosažené úspěchy našeho souboru, patří  všem minulým i současným členkám Jiřinek.

 

Za dobu své existence jsme vystoupily na mnoha akcích, pořádaných nejen  v našem městě, ale i v širokém okolí. Přestože  jsme již  ženy v pokročilejším věku, rády se věnujeme této činnosti, která nám nejen dává hodně radosti z pohybu, ale zároveň se snažíme dokázat nejen sobě, ale i mladší generaci, že i ženy-seniorky nemusí být pouze babičkami, matkami, manželkami, ale, že dokáží tímto svým koníčkem udělat radost a pobavit i lidi kolem sebe.

Jsme členkami Klubu Senzačních seniorů.   

 

Máte-li zájem, abychom i vám předaly kousek své radosti z pohybu a hudby a obohatily jakoukoliv Vaši akci - zavolejte nám nebo napište.

 

Kontakt:Taneční skupina Jiřinky Paskov

E-mail: paskovskejirinky@seznam.cz 

Web: http://tanecni-skupina-jirinky.webnode.cz/

 

 

 

Jiřinky v Praze

10. 4. 2016 Jiřinky v Praze

Taneční skupina Jiřinky obohatila sobotní doprovodný program v Praze na veletrhu For Senior , kde zatančila na lidovou notu.
 
Plesání s Jiřinkami

15. 3. 2016 Plesání s Jiřinkami

Taneční skupina Jiřinky přijala pozvání na ples v Paskově a oslavu MDŽ ve Frýdku-Místku... 
Jiřinky na plese

28. 1. 2016 Jiřinky na plese

Taneční skupina Jiřinky vystoupila v Národním domě ve Frýdku - Místku a také zahájila ples SDH Vyšní Lhoty.
Vánoční Jiřinky

22. 12. 2015 Vánoční Jiřinky

Taneční skupina Jiřinky obohatila vánočním programem Charitu Místek,domov seniorů Frenštát ,domov seniorů Brušperk a také vystoupila na paskovském vánočním jarmarku.
Předvánoční potěšení

30. 11. 2015 Předvánoční potěšení

V Domově pro seniory ve Frýdku -Místku  vystoupila taneční skupina Jiřinky a zpříjemnila seniorům  předvánoční  dopoledne.
 
1234